Eventy organizujemy kompleksowo

- powiedz czego oczekujesz, a resztę zostaw nam :)

Gale i Bankiety

Gale i Bankiety

Niezależnie od tego czy planujecie elegancki bankiet, czy też wielką jubileuszową galę dołożymy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas wydarzenie było pełne niezapomnianych wrażeń zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych Gości. Gwarantujemy dokładną realizację wizji klienta, dodatkowo wzbogacając ją o nasz pomysły.

Od samego początku dbamy o najmniejsze detale, które pozwalają nam przygotować wyjątkowe spotkanie na miarę oczekiwań naszych Klientów,a tym samym są gwarancją udanej zabawyi niezapomnianych wrażeń.
Wielkie otwarcia

Wielkie otwarcia

Otwarcie lub przeniesienie siedziby firmy pod nowy adres to świetna okazja na zorganizowanie uroczystej ceremonii. Organizujemy imprezy otwarcia, które zapadają w pamięci wszystkich gości.

Wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego właściwa organizacja i indywidualny program wydarzenia to podstawa do stworzenia wyjątkowego klimatu. Zaufało nam wielu klientów
z całego kraju.
Konferencje i Szkolenia

Konferencje i Szkolenia

Konferencja to wydarzenie wymagające umiejętności doskonałego zgrania kliku czynników takich jak: planowanie, realizowanie i koordynowanie działań.

Mrucon Events wychodzi naprzeciw oczekiwaniom  i oferuje pełne wsparcie organizacyjne. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie przygotowania technicznego konferencji oraz szkoleń. Posiadamy doświadczenie we współpracy z wieloma klientami. Dobrze wiemy jak zapewnić profesjonalną i miłą atmosferę.
Pikniki

Pikniki

Pikniki to idealna okazja zarówno do aktywnego spędzenia czasu jak i odpoczynku na świeżym powietrzu. Szczegółowo zadbamy o przygotowanie atrakcji zarówno dla najmłodszych uczestników pikniku, jak i dla dorosłych.

Gwarantujemy urozmaicone rozrywki, miłą atmosferę zabawy oraz wiele radości. Zapewniamy pełną infrastrukturę sceniczną i zaplecze pozwalające na organizację imprez tematycznych w plenerze.
Integracyjne eventy firmowe

Integracyjne eventy firmowe

Wyjazdy integracyjne to ważny i niezbędny element cementowania relacji między pracownikami. Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólny do zrealizowania cel. Organizujemy nie tylko wyjazdy integracyjne, ale także teambuilding dla firm.  Naszym klientom proponujemy kreatywne rozwiązania, które prowadzą do osiągania ustalonych celów integracyjnych i mobilizacyjnych, a zarazem są doskonałą formą rozrywki. Zapewniamy pełną organizację imprez z wykorzystaniem własnego zaplecza.
Koncerty

Koncerty

Koncerty cieszą się uznaniem każdej grupy odbiorczej, niezależnie od wieku czy płci. Można nimi podkreślić wagę takich wydarzeń jak jubileusze, uroczyste otwarcia obiektów, pikniki, festyny, czy po prostu imprezy firmowe.

Niezależnie od miejsca i czasu Mrucon Events jest w stanie zaserwować Państwu niezapomniane emocje płynące z muzycznych doznań. Współpracujemy ze wszystkimi gwiazdami i artystami w naszym kraju i nie tylko.

⎯⎯⎯ Wiedza poparta doświadczeniem ⎯⎯⎯

Pomysł ponoć jest najważniejszy. Ale cóż po świetnych pomysłach, których nie można wdrożyć i zrealizować?

Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, a najważniejszym naszym celem jest
osiągnięcie satysfakcji Naszych Klientów i Gości.

 

Event Marketing

 

Event marketing dzięki wielu swoim cechom staje się coraz bardziej popularną formą marketingu. Bazuje on głównie na kontakcie bezpośrednim z marką, w odróżnieniu od innych form komunikacji z klientem.
W ofercie Mrucon Events znajdziecie szeroki wachlarz działań z zakresu event marketingu:

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu.

Mrucon Group

ul. Krótka 8
Luboń 62-030

tel.: (+48) 665 560 160
kontakt@mrucon-group.com

NIP: 7822574676
REGON: 302822560