"Lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy"

Wycieczki dla szkół

Wycieczki dla szkół

Wycieczki szkolne to świetny sposób na integrację uczniów. Mrucon Travel od wielu lat współpracuje z placówkami oświatowymi. Proponujemy wyjazdy jedno lub kilkudniowe. Oferta obejmuje sprawdzone oraz chętnie wybierane przez młodzież i nauczycieli pakiety.

Każda wycieczka jest opracowana na podstawie indywidualnego scenariusza. Pomagamy również w realizacji autorskich pomysłów szkół. Wycieczki klasowe to sposób na niebanalną edukację. Nic nie kształci tak jak podróże.
Zielone szkoły

Zielone szkoły

W naszej ofercie usług turystycznych znajdują się nie tylko wycieczki szkolne, ale także 5-dniowe zielone szkoły nad morzem, w górach, a także nad jeziorami.

W koszt zielonych szkół wlicza się wykwalifikowany przewodnik, transport wygodnym autokarem, komfortowe zakwaterowanie, wyżywienie oraz moc atrakcji.  Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, w związku z czym nie zamykamy się na Państwa sugestie. 
Kolonie i półkolonie

Kolonie i półkolonie

Dysponujemy bazą noclegową w całej Polsce oraz współpracujemy z ośrodkami, które pomagają nam w uatrakcyjnieniu wypoczynku waszych dzieci.

Podróżowanie z Mrucon Travel z całą pewnością będzie dla dzieci i młodzieży niesamowitym doświadczeniem. W trakcie wycieczki uczestnicy będą mieli szansę odwiedzić najbardziej interesujące zakątki Polski, zwiedzić słynne zabytki, dowiedzieć się czegoś o historii i kulturze swego narodu, ale także zapoznać się z rówieśnikami i spędzić czas na zabawie.
Wyjazdy Incentive

Wyjazdy Incentive

Branża incentive travel w ostatnich latach zaczęła się intensywnie rozwijać na całym świecie. Zagraniczne wyjazdy motywacyjne zyskują coraz większe zainteresowanie, ponieważ przedsiębiorcy zauważają płynące korzyści.

Nasza agencja zajmuje się organizacją szytych na miarę zagranicznych wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych – incentive travel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji i budowaniu silnego zespołu. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz możliwości.

⎯⎯⎯ ⎯⎯⎯

Zapraszamy do kontaktu.

Mrucon Group

ul. Krótka 8
Luboń 62-030

tel.: (+48) 665 560 160
kontakt@mrucon-group.com

NIP: 7822574676
REGON: 302822560